Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

Aktywacja online Windows 10 Product Key Code, Windows 10 pro OEM Pack

Aktywacja online Windows 10 Product Key Code, Windows 10 pro OEM Pack

  • Online Activation Windows 10 Product Key Code , windows 10 pro OEM Pack
  • Online Activation Windows 10 Product Key Code , windows 10 pro OEM Pack
 • Online Activation Windows 10 Product Key Code , windows 10 pro OEM Pack

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Wykonane w Niemczech / Korei / USA / Irlandia
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: Microsoft
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10SZT.
  Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Wersja: win10 pro Język: Angielski
  Licencja: Klucz OEM Opakowanie OEM: 64-bitowe DVD
  Gwarancja: Okres istnienia Dostępne: Profesjonalny
  Wydanie systemu operacyjnego: Microsoft Windows 10 w wersji 64-bitowej

  Aktywacja online System Windows 10 Kod klucza produktu, pakiet OEM Windows 10 pro

  Specyfikacja :

  • Procesor 1 GHz lub szybszy.
  • 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów.
  • Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.
  • Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM.
  • Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty).
  • Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.
  • Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania.
  • Pojedynczy komputer dla pojedynczej licencji.

  Wydania: Wszystkie wymienione wersje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiając obsługę wielu języków interfejsu użytkownika. Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w systemie Windows 7 Ultimate lub Enterprise. Dostępne są również wersje językowe wersji Home i Pro.
  Dom System Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1. Obejmuje wszystkie funkcje skierowane do konsumenta.
  Zawodowiec Windows 10 Pro opiera się na wersji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie odpowiada Windows 8.1 Pro.
  Pro Education Nie jest to część początkowej linii systemu Windows. Ta edycja została wprowadzona w lipcu 2016 r. Dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych ze zdyskontowaną akademicką licencją K-12. Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie zawiera Cortany, sugestii Windows Store oraz podstawowych wskazówek i trików systemu Windows 10.
  Przedsiębiorstwo System Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z organizacjami opartymi na technologiach informatycznych i funkcjonalnie odpowiada systemowi Windows 8.1 Enterprise.
  Przedsiębiorstwo LTSB Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Windows Store, przeglądarki Edge, Photo Viewer i wersji UWP kalkulatora (zastąpione klasyczną wersją), i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji. W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych składników, których nie ma w innych wariantach N (patrz niżej), i jest to najobszerniejsza wersja systemu Windows 10.
  Edukacja Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Enterprise (z wyłączeniem Cortany), zaprojektowane do użytku w szkołach, uczelniach i uniwersytetach. Jest dostępny z licencją Microsoft Academic Volume Licensing.
  mobilny Windows 10 Mobile przeznaczony jest dla smartfonów i małych tabletów. Obejmuje wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym zdolność Continuum. Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.
  Przedsiębiorstwo mobilne

  Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizacjom IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

  Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany "N" i "KN" w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimediów i powiązane elementy, w celu zapewnienia zgodności z przepisami antymonopolowymi orzeczenia. Pakiet "Media Feature Pack" można pobrać i zainstalować, aby przywrócić te funkcje. Podobnie jak w przypadku Windows 8.1, SKU jest dostępny w cenie niższej niż "Windows 10 with Bing". jest subsydiowany przez domyślną wyszukiwarkę Bing Microsoftu, której nie można zmienić na inną przez producentów OEM. Jest przeznaczony przede wszystkim dla tanich urządzeń, a poza tym jest identyczny z Windows 10 Home

  Przeczytaj Bls przed zakupem:

  1. Upewnij się, że twój system spełnia minimalne wymagania dotyczące uruchamiania 64-bitowych systemów operacyjnych - Jeśli twój system jest jednostopniowy, to nie jest dla ciebie
  2. Jest to całkowicie nowy, nieużywany dysk DVD Windows 10 Professional 64-bitowy (jak na zdjęciu) z nowym, nieużywanym oryginalnym kluczem licencyjnym COA.
  3. 64-bitowe płyty DVD z dołączoną pełną wersją. Pack i cd language: English.
  4. Ten pakiet instalacyjny będzie działał na każdym komputerze PC lub laptopie, który spełnia minimalne wymagania (64-bitowy procesor / dysk twardy i wystarczająca ilość pamięci)
  5. Zaakceptuj w razie potrzeby więcej rodzajów dostosowań COA, zapewnij dobrą jakość i rabat na sprzedaż oprogramowania. Jesteśmy najlepszym wyborem dla dostawcy oprogramowania narzędziowego microsoft, fabryki oprogramowania graficznego Adobe, okien Microsoft i oprogramowania biurowego na sprzedaż.
  6. Mamy również profesjonalną wersję Windows 10 w języku angielskim / francuskim / koreańskim / hiszpańskim / polskim. Jeśli chcesz , to skontaktuj się z nami teraz.

  Uwaga1: Możesz użyć tego do czystych instalacji, aktualizacji i wygraj 10 napraw.
  Uwaga2: Nie można dokonać aktualizacji z XP lub Vista . Musisz wykonać czystą instalację
  Uwaga 3: Nie można dokonać aktualizacji z Windows 10 do domu - wymagana jest czysta instalacja

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)