Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

Nowy zamknięty klucz Microsoft Windows 10 Professional Professional 64 Bit DVD + COA

Nowy zamknięty klucz Microsoft Windows 10 Professional Professional 64 Bit DVD + COA

  • New Sealed Microsoft Windows 10 Pro Professional 64 Bit DVD+ COA License Key
  • New Sealed Microsoft Windows 10 Pro Professional 64 Bit DVD+ COA License Key
 • New Sealed Microsoft Windows 10 Pro Professional 64 Bit DVD+ COA License Key

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: Microsoft
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10SZT.
  Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Szczegółowy opis produktu
  Moduł: Windows 10 Pro Język: Angielski / francuski / włoski / polski / koreański / japoński / hiszpański / niemiecki / rosyjski
  Wersja licencji: Pełna wersja Dostępne: Globalny obszar do aktywacji
  Wydanie systemu operacyjnego: Microsoft Windows 10 w wersji 64-bitowej Czas dostawy: 1-2 dni
  Głoska bezdźwięczna: płyta DVD

  Nowy, zamknięty Microsoft Windows 10 Pro Professional 64-bitowy klucz licencyjny DVD + COA

  Wymagania systemowe

  Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji 1 , odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

  • Najnowszy system operacyjny:

   Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aktualizacji systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.

   Nie wiesz, z której wersji korzystasz? Sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się. Chcesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.

  • Edytor:

   1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC

  • BARAN:

   1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów

  • Miejsce na dysku twardym:

   16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego

  • Karta graficzna:

   DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0

  • Pokaz:

   800 x 600

  Oceny i recenzje
  1. Zależny od sprzętu
  2. Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
  3. Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
  4. Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz stronę xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku, które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
  5. Cortana dostępna na wybranych rynkach w momencie premiery, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
  To jest pełna wersja systemu Windows 10; zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją. Jeśli używasz Windows 7 SP1 lub 8.1 Aktualizacja, odwiedź windows.com/windows10upgrade, aby uzyskać bezpłatną bezpłatną aktualizację do Windows 10; twoje pliki zostaną łatwo przeniesione. Program Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows 10. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Aktualizacje są automatycznie włączane w okresie wsparcia; dodatkowe wymagania będą obowiązywać w miarę upływu czasu. Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia. Aby sprawdzić kompatybilność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i witrynę windows.com/windows10specs.
  Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a ich dostępność może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

  Sieć działa tak jak Ty.

  Zupełnie nowa przeglądarka jest świetna do robienia rzeczy w Internecie. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj narzut; będziesz także lubił czytać artykuły online bez zakłóceń. Pasek adresu zawiera spersonalizowane rekomendacje, dzięki którym szybko dotrzesz do miejsca docelowego w Internecie.

  Zabierz swoją grę dalej.

  Świetne tytuły Xbox, najlepsze z Xbox Live i społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet używać kontrolera Xbox i przesyłać strumieniowo gry Xbox One na domowy komputer, komputer lub tablet z systemem Windows 10. (1)

  Rób rzeczy na swoich urządzeniach.

  Zabierz swoje filmy, muzykę i zdjęcia ze sobą na wszystkie urządzenia dzięki OneDrive. Dodatkowo dzięki usłudze OneDrive otrzymujesz 15 GB darmowej przestrzeni dyskowej.

  Rób rzeczy magicznie.

  Cortana (2) to Twój osobisty asystent cyfrowy, który z biegiem czasu uczy się o tobie więcej. Cortana działa na wszystkich twoich urządzeniach, od telefonu do tabletu, po komputer, aby pomóc Ci więcej i mniej zapomnieć.  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: HAILAN

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)