Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyWindows Server 2012 R2 Standard

Sprzedaż detaliczna wersji Windows Server 2012 R2, licencja Windows 2012 R2 w wersji 32-bitowej

Sprzedaż detaliczna wersji Windows Server 2012 R2, licencja Windows 2012 R2 w wersji 32-bitowej

  • Retail Windows Server 2012 R2 Versions , Windows 2012 R2 License 32bit
  • Retail Windows Server 2012 R2 Versions , Windows 2012 R2 License 32bit
  • Retail Windows Server 2012 R2 Versions , Windows 2012 R2 License 32bit
 • Retail Windows Server 2012 R2 Versions , Windows 2012 R2 License 32bit

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 30szt
  Szczegóły pakowania: Skrzynka detaliczna
  Czas dostawy: 2 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 1000000 PCS na tydzień
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Wersja: Retail Pcak Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy
  Aktywacja: Tak Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny
  Język: Angielski (opcjonalnie) aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)

  Witryna sprzedaży detalicznej systemu Windows Server 2012 dla systemu Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials, 64-bitowa

  • 100% prawdziwego autentycznego
  • 20 użytkowników CAL
  • Wersja detaliczna * nie zawiera pól multimedialnych
  • Wersja nie Academic, upgrade, OEM lub Trial
  • Zobacz powyższą listę wszystkich otrzymanych rzeczy.

  Jest to zupełnie nowy, fabrycznie zapakowany pakiet pakietu Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials w wersji 64-bitowej. Jest to pełna wersja detaliczna - NIE Akademicka, OEM, nie do sprzedaży, wersja próbna, promocja lub uaktualnienie. To jest dokładnie to, co można kupić w dużych sklepach detalicznych i sprzedawców online. SKU firmy Microsoft to G3S-00587.

  Opis: Idealny serwer dla małych firm, program Windows Server 2012 R2 Essentials upraszcza integrację opcjonalnych aplikacji i usług opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office 365 i Windows Azure. Program Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i wydatki na IT.

  Integruj usługi w chmurze
  Po zintegrowaniu z pakietem Office 365 można utworzyć konta użytkowników raz w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a skojarzona skrzynka pocztowa jest tworzona automatycznie w tym samym czasie. Hasła użytkownika są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, aby użytkownik zalogował się w ten sam sposób, czy ma dostęp do zasobów lokalnych lub opartych na chmurze. Integracja z programem Windows Azure Backup uzupełnia kopie zapasowe serwera lokalnego dzięki usłudze opartej na chmurze, która przechowuje najważniejsze dane biznesowe w bardzo bezpiecznym, offsite centrum danych.

  Chroń swoje dane
  Kopie zapasowe serwera są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Można jeszcze skorzystać z opcjonalnych usług tworzenia kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak kopia zapasowa systemu Windows Azure, dla jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane do pracy codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak jak podczas zastępowania wadliwego dysku twardego lub uaktualnienia z starszego dysku twardego. Dane osobowe można łatwo chronić przy użyciu Historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, która może być centralnie skonfigurowana i zarządzana z serwera Essentials.

  Wirtualizacja serwerów
  Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz skupić się na jej działaniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą informatyczną. Essentials Windows Server 2012 R2 Essentials mogą pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i pieniądze spędzane w IT.

  Zapewnia bezpieczny dostęp zdalny
  Program Windows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji zdalnego dostępu, w tym zdalny dostęp do sieci (RWA), bardzo bezpieczny sposób, aby użytkownicy i administratorzy mogli korzystać z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla systemu Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i przyjazny dla użytkownika sposób na dostęp do plików i folderów, a także wykonywanie lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)