Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyAdobe Graphic Design Software

Adobe Photoshop CS5 pełny pakiet Extended Retail Pack dla systemu Windows ED

Adobe Photoshop CS5 pełny pakiet Extended Retail Pack dla systemu Windows ED

  • Adobe Photoshop CS5 Full Version Extended Retail Pack for Windows ED
  • Adobe Photoshop CS5 Full Version Extended Retail Pack for Windows ED
 • Adobe Photoshop CS5 Full Version Extended Retail Pack for Windows ED

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
  Nazwa handlowa: Adobe
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10SZT.
  Cena: Contact us
  Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Modelu: Aktualizacja Adobe Photoshop Cs5

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA

  Nazwa marki: Microsoft

  Numer modelu: nowy

  Warunki płatności i wysyłki: Minimalna ilość zamówienia: 10szt

  Cena: Skontaktuj się z nami

  Szczegóły dotyczące opakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM

  Czas dostawy: 1-2 dni

  Warunki płatności: T / T, Western Union, Money Gram

  Zdolność do zaopatrzenia: 10000szt / miesiąc

  Opis
  Jeśli masz już dobry pomysł Adobe Photoshop i szukasz zaawansowanych umiejętności, Adobe Photoshop CS5 dla fotografów: Ultimate Workshop to książka, na którą czekałeś. Rewerszy fotografowie Martin Evening i Jeff Schewe przekazują swoje wskazówki i przepływy pracy w programie Photoshop, pokazując, jak posługiwać się szerokim spektrum zaawansowanych technik Photoshop. Niezależnie od tego, czy jest to poważna retuszka, dziwne i wspaniałe kompozycje, czy też planowanie strzelania, zanim nawet odebrałeś aparat fotograficzny, możesz mieć pewność, że porady opierają się na wieloletnim doświadczeniu. Pełne inspirujących zdjęć i setek pełnych kolorowych ekranów, aby pokazać, jak to się robi, ta książka zawiera: -Zawiadomienie o tym, że staje się retuszującym mistrzem z zaawansowanymi technikami maskującymi i kompozytowymi -Szczegółowy przepływ pracy do przygotowywania obrazów w celu uzyskania jak najlepszej wydajności, Jak dotrzymać terminu i rygoru bez poświęcania jakości -26 samouczków z filmu na dołączonej płycie DVD, oferując ponad 3 godziny materiału filmowego Idealny towarzysz Photoshop CS5 dla fotografów, jest to niezbędny zasób dla każdego poważnego użytkownika Adobe Photoshop .

  Adobe Photoshop CS5 Standard / Extended Retail Pack

  Szczegóły:

  Jesteśmy hurtownią fabryki, oferujemy poniżej pozycji: window7 pro. Oem / retailbox windows7 ostateczna retailbox windows8 profesjonalna OEM / retailbox win7 pro naklejka COA win7 ostateczna naklejka COA win8 pro naklejka OEM win8.1 pro OEM naklejka (wszystkie certyfikaty COA obsługują instalację poprzez pobieranie danych aplikacji z firmy Microsoft i aktywowanie online)

  Szczegółowy opis produktu:

  Nowoczesne cyfrowe oprogramowanie do tworzenia obrazu, Adobe Photoshop CS5 oferuje grafikom i artystom cyfrowym ekscytujące narzędzia twórcze. Dzięki udoskonalonej aplikacji Content-Aware Patch oprogramowanie Adobe Photoshop zapewnia większą precyzję retuszowania zdjęć i precyzyjną kontrolę edycji w Twoich rękach. Dodatkowo, Mercury Graphics Engine w tym cyfrowym oprogramowaniu obrazowym zapewnia niezwykłą reakcję nawet przy użyciu narzędzi wymagających dużej ilości narzędzi Liquify i Puppet Warp. Dodatkowo Galeria Blur w tym programie Adobe Photoshop pozwala szybko tworzyć efekty rozmycia fotograficznego za pomocą prostego interfejsu z funkcjami kontroli obrazu. Innym godnym elementem programu Adobe Photoshop CS6 jest jego rewolucyjny zestaw erodycznych szczotek, które zapewniają naturalne i realistyczne odczucia, do cyfrowego malowania i składania. Jeśli to nie wystarczy, wzbogacone intuicyjne narzędzia wideo w tym oprogramowaniu Adobe Photoshop przynoszą aplikacje na najwyższym poziomie edycji filmów.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)