Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyWindows Server 2012 R2 Standard

Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS

Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS

  • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standard DVD OEM PACK 5 CALS
  • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standard DVD OEM PACK 5 CALS
  • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standard DVD OEM PACK 5 CALS
 • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standard DVD OEM PACK 5 CALS

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: sever2012 r2 oem pack
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10SZT.
  Cena: Contact us
  Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Aktywacja: komputer online Wsparcie: sever sofware
  Wersja: sever 2012 R2 Pochodzenia, miejsca: Wykonane w USA

  Windows Server 2012 Standard R2 64 BIT
  Windows Server obsługuje wiele największych centrów danych na świecie, umożliwia małym firmom na całym świecie i dostarcza wartości organizacjom różnej wielkości. Opierając się na tym dziedzictwie, Windows Server 2012 na nowo definiuje kategorię, dostarczając setki nowych funkcji i udoskonaleń obejmujących wirtualizację, sieci, pamięć masową, doświadczenie użytkownika, przetwarzanie w chmurze, automatyzację i wiele innych.
  Mówiąc najprościej, system Windows Server 2012 pomaga przekształcać operacje IT w celu obniżenia kosztów i zapewnienia zupełnie nowego poziomu wartości biznesowej.
  Zarówno wersje Standard, jak i Datacentre zapewniają ten sam zestaw funkcji; jedyną rzeczą odróżniającą wydania jest liczba maszyn wirtualnych (VM).
  Licencja edycji standardowej uprawnia do uruchomienia maksymalnie dwóch maszyn wirtualnych na maksymalnie dwóch procesorach (z zastrzeżeniem praw użytkowania maszyn wirtualnych określonych w dokumencie "Prawa do używania produktów"). Licencja edycji Datacentre upoważnia do uruchomienia nieograniczonej liczby maszyn wirtualnych na maksymalnie dwóch procesorach. Wszystkie funkcje dostępne w edycji Datacentre są również dostępne w edycji Standard, w tym funkcje wysokiej dostępności, takie jak klastrowanie w trybie failover. Jedyną różnicą między tymi dwiema edycjami będą prawa do wirtualizacji.

  Zastrzeżenie: Umowa dystrybucyjna Microsoft dla producentów systemów stanowi, że pakiety oprogramowania dla producentów systemów nie są przeznaczone do dystrybucji dla użytkowników końcowych, chyba że końcowi użytkownicy działają jako twórcy systemu, montując własne komputery. "Konstruktor systemów" to każdy, kto montuje, ponownie składa lub instaluje oprogramowanie na nowym lub używanym systemie komputerowym.

  Certyfikat autentyczności (COA) W CENIE.

  Nie zapewniamy dogłębnej pomocy technicznej dla niezdolności kupującego lub braku doświadczenia i wiedzy do zainstalowania i / lub korzystania z zakupionego sprzętu

  P: Co to jest oprogramowanie OEM?

  Odp .: OEM oznacza "Producent oryginalnego sprzętu" Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budujących systemy dla komputerów "klonowanych" lub "bez nazwy" (dla użytkownika końcowego takiego jak Ty). dostarczana jest tylko z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub małą instrukcję uruchomienia. Samo oprogramowanie zawiera te same programy, co wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box, która zwykle zawiera małą drukowaną instrukcję i Oprócz tego, oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkownika posiadającego dogłębną wiedzę na temat instalacji systemu operacyjnego.Oprogramowanie OEM firmy Microsoft obejmuje certyfikat COA, który jest etykietą lub naklejką od producenta. oraz kod klucza do wpisania podczas instalacji oraz do aktywacji / rejestracji systemu w firmie Microsoft w celu uzyskania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 i tak dalej.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)