Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORIGINALE

Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORIGINALE

  • Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORIGINALE
  • Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORIGINALE
 • Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORIGINALE

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Puerto Rico / Irlandia
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
  Numer modelu: Win10 pro

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  płyta DVD: 32bit x 64 bit Gwarancja: Czas życia
  Język: Francuski aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)

  Microsoft Windows 10 Pro System Builder OEM 64 BIT LICENZA OEM ORYGINAŁ

  PRZEGLĄDY PRODUKTÓW:

  System Microsoft Windows 10 Pro w wersji 64-bitowej. System Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powróciło w rozszerzonym formularzu, a my udostępnimy przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.

  Zaczyna się i szybko wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest zaprojektowana do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już posiadasz.

  Program Windows Insider to globalna społeczność fanów, którzy kochają system Windows i chcą pomóc w jej ulepszaniu. Osoby wtajemniczone widzą system operacyjny na jego najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do najlepszego systemu Windows w historii.


  SPECYFIKACJA PRODUKTU:

  System Microsoft Windows 10 Pro w wersji 64-bitowej.

  System Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i nie można go przenieść na inny komputer po zainstalowaniu. Produkt jest wysyłany w białej kopercie.

  Menu Start powraca i jest lepsze niż kiedykolwiek, więc możesz je rozwinąć i dostosować.

  Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.

  Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i twórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

  Windows 10 OEM to pełna wersja systemu operacyjnego, a nie aktualizacja. System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez firmę Microsoft. Aby uzyskać oprogramowanie Windows z obsługą

  dostarczone przez firmę Microsoft, zapoznaj się z naszym pełnym pakietem produktu "Retail". Firma Microsoft zaleca utworzenie kopii zapasowej wszystkich plików i programów przed instalacją.

  Informacje o kodzie klucza produktu Microsoft Windows 10:

  1. Obiecujemy zaoferować oryginalny klucz OEM i klucz FPP, BEZ klucza MSDN.

  2.Aktywuj 100% przez Internet dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.

  3. Brak ograniczeń językowych.


  Prawo do biznesu
  Dołącz do swojej domeny. Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
  Ulepszone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.
  Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC w domu lub w podróży.
  Wirtualne maszyny. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
  Twoje aplikacje w sklepie. System Windows 10 umożliwia utworzenie własnej sekcji aplikacji prywatnej w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji firmowych
  Po prostu działa
  System Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje świetne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie systemu i szybkie wznowienie. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.
  Multi-doing
  Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością błyskawicznego robienia czterech rzeczy na ekranie. Ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi przedmiotami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do uzyskania ekranie.

  Microsoft Edge
  Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

  Kontinuum
  Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza.

  2 W wyjątkowy sposób Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i wyświetla się w orientacji, machając cię logowaniem i uwalniając od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.

  Gry i konsola Xbox
  Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje największe ruchy bohaterów i błyskawicznie wysyłać je do swoich znajomych, bez opuszczania gry.4
  Cortana
  Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Dowiadując się o tobie więcej z biegiem czasu, Cortana

  Uwaga :

  1. Zapewniamy oprogramowanie komputerowe, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie systemowe.

  2. Zapewniamy produkty o wysokiej jakości, niskiej cenie i wysokiej jakości.
  3. Jeśli jakość wątpliwości można kupić 1 szt i spróbować, okaże się, że jest to dobry produkt.
  4. Wszystkie nasze oprogramowanie 100% autentyczny klucz można aktywować.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)