Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyKlucz OEM systemu Windows 7 Pro

Oryginalna pełna wersja Windows 7 Pro OEM Key Profesjonalne 32/64-bitowe DVD

Oryginalna pełna wersja Windows 7 Pro OEM Key Profesjonalne 32/64-bitowe DVD

Genuine Full Version Windows 7 Pro OEM Key Professional 32 / 64 Bit DVD

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000pcs
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Modelu: win7 profesjonalny Głoska bezdźwięczna: 32bit x 64bit
aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny) Wersja: Pakiet OEM
Język: Angielski

Oryginalna pełna wersja OEM Windows 7 Professional 32-bitowy 64-bitowy dysk DVD

Szybkie Szczegóły:

jesteśmy hurtownią fabryczną, oferujemy poniżej elementy: window7 pro. oem / retailbox windows8.1 profesjonalny OEM / retailbox win7 pro Naklejka COA win8.1 pro OEM naklejka win8.1 pro OEM, windows10 pro (wszystkie COA obsługuje instalację poprzez pobranie danych aplikacji z Microsoft i aktywację online)

Często Zadawane Pytania

P: Czy mogę dokonać aktualizacji z XP lub Vista?
Odp: Tak , ale możesz poprosić technika, który pomógłby ci przez ten proces. Będziesz także potrzebował napędu DVD, a nie napędu CD, w przeciwnym razie DVD nie będzie można uruchomić z urządzenia.

P: Czy to działa na komputerze Mac, Parallels lub maszynach wirtualnych?
Odp .: Może działać, ale nie możemy tego zagwarantować. W tym przypadku nie są przyjmowane żadne zwroty i korzystasz z nich na własne ryzyko

P: Czy mogę korzystać z Refurbished Computers?
Odp .: Tak, możesz.

P: Czy to jest handel detaliczny?
Odp .: Nie jest to pełna wersja OEM.

P: Co to jest oprogramowanie OEM?
Odp .: OEM oznacza "Producent oryginalnego sprzętu". Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio do producenta komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budujących systemy dla komputerów "klonowanych" lub "bez nazwy" (dla użytkownika końcowego takiego jak Ty). Wersje OEM są dostarczane wyłącznie z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub małą instrukcję uruchomienia. Samo oprogramowanie zawiera te same programy, co wersja Retail Box, z tym że w wersji Retail Box zazwyczaj znajduje się mała drukowana instrukcja obsługi z ozdobnym pudełkiem. Poza tym, Oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkownika z dogłębną wiedzą na temat instalacji systemu operacyjnego. Oprogramowanie OEM firmy Microsoft zawiera Certyfikat Autentyczności (COA), który jest etykietą lub naklejką od producenta, oraz kod klucza, który należy wprowadzić podczas instalacji, oraz aby system mógł zostać aktywowany / zarejestrowany w firmie Microsoft w celu uzyskania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 i inne.

Regulamin

Aby zachować zgodność z licencją Microsoft na oprogramowanie OEM lub ponownie zainstalować oprogramowanie - oprogramowanie OEM, pakietowe lub do odzyskiwania może być wymienione tylko wtedy, gdy jest dołączone wraz z oryginalnym sprzętem, takim jak płyta główna, dysk twardy lub komputer sprzedawany z oprogramowaniem OEM. Kupujesz to oprogramowanie, które jest dołączone do nieprzetestowanego oryginalnego dysku twardego. Nie gwarantujemy nieprzetestowanego sprzętu.

Aby zachować zgodność z licencjami Microsoft, nośniki odzyskiwania, nośniki OEM i nośniki MAR zawierające oprogramowanie firmy Microsoft muszą zostać ponownie rozprowadzone jako część kompletnego pakietu zawierającego nośnik, oryginalny sprzęt komputerowy, z którym oprogramowanie zostało rozpowszechnione, oraz odpowiadająca etykieta Certyfikatu Autentyczności. Sprzedajemy ten produkt w pakiecie z oryginalnym systemem Motherboard-Untested.

 

Szczegóły kontaktu
Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)