Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyWindows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165

Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165

  • Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165
  • Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165
  • Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165
 • Microsoft Windows Server 2012 Standard R2 DSP OEI DVD & COA 2CPU / 2VM P73-06165

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: USA/Ireland/Singapore
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: sever2012 R2 standard
  Model Number: Brand new

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 10pcs
  Cena: Contact us
  Packaging Details: Factory Sealed Retail box / OEM
  Delivery Time: 1-2days
  Payment Terms: T/T,Western Union,Money Gram
  Supply Ability: 10000pcs/month
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Pakiet OEM: sever 2012 R2 standard PN #: P73-06165
  aktywacja: Program instalacyjny DVD - COA Licencja: 100% pracy na całe życie
  Użytkownicy: 2CPU / 2VM 5 CALS
  High Light:

  microsoft windows server 2012 r2 essentials

  ,

  windows 2012 r2 oem

  Windows Server 2012 R2 Standard niezapakowany pakiet OEM

  Aby zachować zgodność z wymaganiami Microsoft i serwisu eBay dotyczącymi sprzedaży oprogramowania OEM, zostanie przesłany z odpowiednim sprzętem, takim jak płyta główna lub dysk twardy itp. (Nietestowany).

  Jest to nowy element zawierający COA, płytę instalacyjną DVD i dokumentację. Może być legalnie zainstalowany na dowolnej marce serwera. Należy pamiętać, że jest to licencja OEM, dotyczy tylko jednego serwera, a po jej aktywowaniu jest na zawsze zablokowana na tym serwerze.

  Opis: Windows Server 2012 R2 Standard to elastyczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązanie serwerowe. Niezależnie od tego, czy Twoja firma to mała firma, czy duże przedsiębiorstwo, system Windows Server R2 2012 Standard może pomóc w optymalizacji chmury w Twojej firmie.

  System Windows Server 2012 R2 Standard umożliwia łączenie rozwiązań lokalnych z chmurą bez konieczności przeprojektowywania infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacji. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i wielozadaniową infrastrukturę chmury, która pomaga użytkownikom połączyć się z innymi użytkownikami. W rezultacie IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą elastycznością i wydajnością, a pracownicy mobilni mają dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy z praktycznie dowolnego miejsca

  Dane techniczne:

  Zintegruj usługi w chmurze Po zintegrowaniu z usługą Office 365 można tworzyć konta użytkowników w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a skojarzona skrzynka pocztowa jest automatycznie tworzona w tym samym czasie. Hasła użytkowników są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, dzięki czemu użytkownicy mogą logować się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy uzyskują dostęp do zasobów lokalnych czy chmurowych. Integracja z programem Kopia zapasowa systemu Windows Azure uzupełnia lokalne kopie zapasowe serwerów za pomocą usługi opartej na chmurze, która przechowuje ważne dane biznesowe w wysoce bezpiecznym, zewnętrznym centrum danych.
  Chroń swoje dane Kopie zapasowe serwerów są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Możesz także skorzystać z opcjonalnych usług kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak Kopia zapasowa Windows Azure, w celu uzyskania jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane tak, aby działały codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak jak w przypadku wymiany uszkodzonego dysku twardego lub aktualizacji ze starszego dysku twardego. Dane osobowe można łatwo zabezpieczyć za pomocą historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, którą można centralnie konfigurować i zarządzać z serwera Essentials.
  Wirtualizacja serwera Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz się skupić na jej uruchomieniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą IT. System Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze wydawane na IT.
  Zapewnij bezpieczny zdalny dostęp w indows Serwer 2012 R2 Essentials oferuje kilka opcji zdalnego dostępu, w tym Remote Web Access (RWA), wysoce bezpieczny sposób dla użytkowników i administratorów do korzystania z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i łatwy w obsłudze sposób uzyskiwania dostępu do plików i folderów, a także wykonywania lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.
  Chmura zoptymalizowana Dzisiejsze firmy szybko stosują hybrydowe podejście do prywatnej i publicznej chmury obliczeniowej. Windows Server 2012 Standard jest idealny dla lekko wirtualizowanych środowisk przechodzących w chmurę, bez względu na to, gdzie jesteś na drodze do chmury
  "Producent oryginalnego sprzętu" Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów systemu dla komputerów "klonowanych" lub "bez nazwy" (dla użytkownika końcowego takiego jak Ty). Wersje OEM mają tylko elektroniczna pomoc podręczna, która jest wbudowana w oprogramowanie lub niewielką instrukcję "Getting Started" Samo oprogramowanie zawiera te same programy, co wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box, która zwykle zawiera małą drukowaną instrukcję i fantazyjny detaliczny Poza tym, Oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkownika posiadającego dogłębną wiedzę na temat instalacji systemu operacyjnego Oprogramowanie OEM firmy Microsoft zawiera Certyfikat Autentyczności (COA), który jest etykietą lub naklejką z certyfikatem producenta oraz kodem klucza do wpisania podczas instalacji i do aktywacji / rejestracji systemu w firmie Microsoft w celu otrzymania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Pla 11 lat i tak dalej

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)