Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box

3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box

  • 3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box
  • 3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box
  • 3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box
 • 3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Product Key , OEM Windows 10 Retail Box

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: USA/ Puerto Rico
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: NO
  Model Number: Brand new

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 1pcs
  Cena: Contact us
  Packaging Details: Retail box
  Delivery Time: 1-2days
  Payment Terms: T/T,Western Union,Money Gram
  Supply Ability: 10000pcs/month
  Szczegółowy opis produktu
  Elementy: win10 pro retailbox Dane: 3.0 dysk flash USB
  Gwarancja: Czas życia Licencja: Klucz OEM
  aktywacja: 100% aktywacja online

  3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64-bitowy klucz produktu, OEM Windows 10 Retail Box

  Wymagania systemowe:

  1 Procesor 1 GHz lub szybszy.
  2 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów.
  3 Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym.
  4 Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.
  5 Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
  6 Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty).
  7 Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
  8 Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
  9 Pojedynczy komputer dla pojedynczej licencji

  Windows 10 Product Keys 100% Working Serial Keys 64-bitowa aktywacja online

  Windows 10 stał się obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie, ponieważ dotychczasowe 350 milionów użytkowników systemu Windows 10 nie jest w błędzie. Windows 10 został wydany 29 lipca 2015 r. I zawiera nowe, wspaniałe funkcje, które umożliwiają szybkie i łatwe wykonywanie zadań.

  Co sprawia, że ​​Windows 10 jest wyjątkowy?


  Najlepszy system operacyjny Windows oferuje najbardziej innowacyjne narzędzia i funkcje bezpieczeństwa, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo urządzenia, ale także pozwolą wykonać codzienne zadania w najbardziej kreatywny i produktywny sposób. Windows 10 wykorzystuje i łączy w sobie kilka ciekawych funkcji systemu Windows 7 i Windows 8, które wyróżniają go spośród innych systemów operacyjnych Microsoft.

  W bardzo krótkim czasie Windows 10 był w stanie przyciągnąć uwagę wielu ludzi, w tym specjalistów IT, biznesmenów i pracowników związanych z różnymi dziedzinami. Przed oficjalnym uruchomieniem systemu Windows 10 firma Microsoft wydała również wersję techniczną systemu Windows 10, aby przyciągnąć ekspertów technicznych i specjalistów IT.

  Jak pobrać Windows 10


  Jeśli używasz już oryginalnej wersji systemu Windows 7 lub Windows 8, możesz bezpłatnie zaktualizować starszą wersję systemu Windows do wersji 10. Microsoft pozwala także pobrać plik obrazu ISO z systemu Windows 10 32 bity i 64 bity pobrane za pomocą narzędzia do tworzenia multimediów .
  Okno 10 Klucze produktu Klucze seryjne:
  Aby skorzystać z funkcji premium systemu Windows 10, zawsze potrzebujesz klucza produktu lub klucza seryjnego, aby aktywować swoją kopię systemu Windows 10. Jeśli używasz oryginalnej wersji systemu Windows 7 i 8, możesz bezpłatnie zaktualizować system do wersji 10. Jest kilka strony internetowe udostępniające klucz aktywacyjny dla systemu Windows, ale większość z nich nie działa.
  Dziś dowiemy się i będziemy dzielić się z Wami 10 kluczami produktu, kluczami seryjnymi, które gwarantują 100% pracy. Możesz aktywować prawie wszystkie wersje systemu Windows 10 za pomocą naszego klucza aktywacyjnego, który znajduje się poniżej. Za pomocą tego klucza można aktywować system Windows 10 Home Premium, Windows 10 Professional i Windows 10 Ultimate.

  Zainstaluj Windows 10 z pamięci flash USB

  - Wybierz swój język, czas i preferencje klawiatury
  - Wprowadź klucz produktu
  - Typ instalacji: Niestandardowy: Zainstaluj tylko system Windows (zaawansowany)
  - Usuń wszystkie partycje (to usunie wszystkie twoje dane!) I utwórz nowe, aby zainstalować system Windows

  Znajomy, ale świeży

  Windows 10 Pro łączy najlepsze cechy Windows 7 i Windows 8 razem. Menu Start powraca i połączone z kafelkami na żywo, aby być na bieżąco. System Windows 10 zawiera zupełnie nowe aplikacje, takie jak poczta, zdjęcia, mapy, Groove, filmy i telewizja. Usługa OneDrive umożliwia przechowywanie wszystkich informacji w chmurze, dzięki czemu można z łatwością uzyskać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

  Nie potrzeba nowego sprzętu

  Windows 10 Pro ma minimalne wymagania systemowe, które ułatwiają instalację na aktualnym komputerze. Jeśli na komputerze działa system Windows 7 lub Windows 8, możesz łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają ciągłość i ochronę.

  Geniune OEM 32bit / 64bit Global License Product OEM Key lifetime guarantee 3.0USB flash


  System Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powróciło w rozszerzonym formularzu, a my udostępnimy przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Zaczyna się i szybko wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest zaprojektowana do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już posiadasz. Windows 10 jest dostarczany z Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarką, która została stworzona, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia w sieci. Pisz2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj ulubione czytania, aby uzyskać późniejszy dostęp. Z włączoną funkcją Cortana3 uzyskujesz natychmiastowy dostęp do kluczowych czynności - takich jak rezerwowanie lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której jesteś. Łatwe pobieranie do czterech aplikacji i wyświetlanie wszystkich otwartych zadań w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu. System Windows 10 pozwala Twoim aplikacjom wyglądać i pracować wspaniale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2-w-1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą.


  Brand New: ten produkt zawiera zupełnie nowy, nieużywany legalny oryginalny klucz CD z systemem Windows 10 Professional, który może być użyty do aktywacji systemu Windows 10 Professional w dowolnym regionie. Po aktywacji klawisz zostanie powiązany z płytą główną i nigdy nie wygaśnie. Ten produkt zawiera również dostęp do pełnego oficjalnego pakietu instalacyjnego dla systemu Windows 10 Professional wraz z pełnym zestawem instrukcji instalacyjnych.


  Wszelkie zainteresowania, prosimy o kontakt z nami

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: HAILAN

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)