Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

Windows 10 Pro Software OEM aktywacja online w języku angielskim / francuskim / włoskim / rosyjskim / japońskim

Windows 10 Pro Software OEM aktywacja online w języku angielskim / francuskim / włoskim / rosyjskim / japońskim

  • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Russian/Japanese online activation
  • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Russian/Japanese online activation
 • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Russian/Japanese online activation

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: USA / HongKong / Singapore / ireland/Ireland
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: Microsoft
  Model Number: windows10

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 1pcs
  Packaging Details: Oem BOX
  Delivery Time: 1-2 work days
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
  Supply Ability: 50000pcs/week
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Głoska bezdźwięczna: 64-bitowy / 32-bitowy Opcja językowa: Angielski / francuski / włoski / polski / japoński / hiszpański / niemiecki
  Warunek: Nowy Aktywacja: 100% online
  Wersja: Zawodowiec
  High Light:

  win 10 pro software

  ,

  windows 10 professional operating system

  Oprogramowanie Windows 10 Pro OEM angielski / francuski / włoski / polski / koreański / japoński

  Składnik

  Minimum

  Zalecana

  Edytor

  Częstotliwość taktowania 1 GHz
  Architektura IA-32 lub x86-64
  Obsługa programów PAE, NX iSSE2
  architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora porównania i wymiany o podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF

  Pamięć (RAM)

  Wersja IA-32: 1 GB
  Wersja x86-64: 2 GB
  4 GB

  Karta graficzna

  Urządzenie graficzne DirectX 9
  WDDM 1.0 lub nowszy sterownik
  WDDM 1.3 lub nowszy sterownik

  Ekran wyświetlający

  800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli

  Urządzenie wejściowe

  Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
  Klawisz Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe

  Miejsce na dysku twardym

  Wersja IA-32: 16 GB
  Wersja x86-64: 20 GB
  Nie dotyczy

  Witryna Windows Hello wymaga specjalistycznej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub czytnika odcisków palców, który obsługuje Window Biometric Framework. Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania, aby działała na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja prawdopodobnie będzie dostępna wkrótce.

  Kontrakt Continuum jest dostępny we wszystkich edycjach komputerów z systemem Windows 10 poprzez ręczne włączanie i wyłączanie "trybu tabletu" w Centrum akcji. Tablety i urządzenia 2-w-1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu, będą mogły być skonfigurowane tak, aby automatycznie wchodziły w tryb "tabletu".

  Continuum dla telefonów ograniczonych do wybierania telefonów klasy premium podczas uruchamiania. Zewnętrzny monitor musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z Continuum są sprzedawane osobno. Dostępność aplikacji i doświadczenie różnią się w zależności od urządzenia i rynku. W przypadku niektórych funkcji wymagana jest subskrypcja Office 365.

  (1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live. Zobacz stronę xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. Obsługuje grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.

  (2) Cortana dostępna na wybranych globalnych rynkach w momencie premiery. Doświadczenia Cortany mogą się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

  Wydania:

  Wszystkie wymienione wersje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiając obsługę wielu języków interfejsu użytkownika. Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w systemie Windows 7 Ultimate lub Enterprise. Dostępne są również wersje językowe wersji Home i Pro.

  Dom
  System Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1. Obejmuje wszystkie funkcje skierowane do konsumenta.
  Zawodowiec
  Windows 10 Pro opiera się na wersji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie odpowiada Windows 8.1 Pro.
  Pro Education
  Nie jest to część początkowej linii systemu Windows. Ta edycja została wprowadzona w lipcu 2016 r. Dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych ze zdyskontowaną akademicką licencją K-12. Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie zawiera Cortany, sugestii Windows Store oraz podstawowych wskazówek i trików systemu Windows 10.
  Przedsiębiorstwo
  System Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z organizacjami opartymi na technologiach informatycznych i funkcjonalnie odpowiada systemowi Windows 8.1 Enterprise.
  Przedsiębiorstwo LTSB
  Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Windows Store, przeglądarki Edge, Photo Viewer i wersji UWP kalkulatora (zastąpione klasyczną wersją), i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji. W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych składników, których nie ma w innych wariantach N (patrz niżej), i jest to najobszerniejsza wersja systemu Windows 10.
  Edukacja
  Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Enterprise (z wyłączeniem Cortany), zaprojektowane do użytku w szkołach, uczelniach i uniwersytetach. Jest dostępny z licencją Microsoft Academic Volume Licensing.
  mobilny
  Windows 10 Mobile przeznaczony jest dla smartfonów i małych tabletów. Obejmuje wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym zdolność Continuum. Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.
  Przedsiębiorstwo mobilne
  Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizacjom IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

  Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany "N" i "KN" w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimediów i powiązane elementy, w celu zapewnienia zgodności z przepisami antymonopolowymi orzeczenia. Pakiet "Media Feature Pack" można pobrać i zainstalować, aby przywrócić te funkcje. Podobnie jak w przypadku Windows 8.1, SKU jest dostępny w cenie niższej niż "Windows 10 with Bing". jest subsydiowany przez domyślną wyszukiwarkę Bing Microsoftu, której nie można zmienić na inną przez producentów OEM. Jest przeznaczony przede wszystkim dla urządzeń o niskich kosztach, a poza tym jest identyczny z Windows 10 Home.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Tel: +8615602972525

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)