Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

3.0 USB Flash OEM License Microsoft Windows 10 Operating System No Language Limition

3.0 USB Flash OEM License Microsoft Windows 10 Operating System No Language Limition

  • 3.0 USB Flash OEM License Microsoft Windows 10 Operating System No Language Limition
  • 3.0 USB Flash OEM License Microsoft Windows 10 Operating System No Language Limition
 • 3.0 USB Flash OEM License Microsoft Windows 10 Operating System No Language Limition

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: USA
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: ORIGINAL
  Model Number: Brand new

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 1pcs
  Packaging Details: Factory Sealed Retail box / OEM
  Delivery Time: 1-2days
  Payment Terms: T/T,Western Union,Money Gram
  Supply Ability: 10000pcs/month
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  aplikacji: Międzynarodowy Numer modelu:: Windows10 pro
  Format: 3.0 USB Flash Drive Pakiet: Retail Sealed
  FQC: 08788 Termin ceny:: EXW
  Czas realizacji: 1 ~ 2 dni pracy

  3.0 USB Flash Licencja OEM System operacyjny Microsoft Windows 10 bez ograniczeń językowych

  Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: Co mają ze sobą wspólnego?

  Dla większości użytkowników różnice między Windows 10 Home i Pro będą nieznaczne, ponieważ oba zapewniają prawie wszystko, czego potrzebują do codziennego korzystania z komputera. Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

  Wszystkie wersje systemu Windows 10 są dostarczane z Cortaną, wirtualnym asystentem Microsoftu, który może tworzyć pozycje kalendarza, dyktować, otwierać aplikacje i pliki lokalne, przeszukiwać sieć i udzielać wskazówek, wszystko z poleceń głosowych na komputerze. Ta funkcja może stać się całkiem kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana dla telefonów z systemem Android i iOS, wraz z pełną integracją, z której korzysta w systemie Windows Phone. Tutaj możesz przeczytać, jak używać Cortany w Windows 10.

  Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach. To zerwanie z Internet Explorera jest interesujące, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, aby uczynić go godnym przeciwnikiem dla Chrome, Firefox i Opery. Nowa oferta jest dostarczana w komplecie z rozebranym trybem czytania w celu publikowania artykułów online, listy czytania w stylu Instapaper / Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu, aby tam czytać, a także możliwość dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

  Ponieważ system Windows kontynuuje swoją podróż w przyszłość kompatybilną z dotykiem, firma Microsoft wprowadziła kilka istotnych zmian w interfejsie użytkownika zarówno w wersji domowej, jak i profesjonalnej. Gone to apodyktyczny i często mylący układ dotykowy systemu Windows 8, zastąpiony zamiast tego nowoczesnym podejściem do pulpitu Windows 7. To nie znaczy, że dotyk pozostał; zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs. Ta funkcja nazywa się Continuum i powinna sprawić, że nowy Windows będzie bardziej atrakcyjny dla większości użytkowników, z których większość nie jest właścicielem laptopa z ekranem dotykowym lub tabletu z systemem Windows.

  Powitym dodatkiem do systemu Windows 10 jest w pełni zintegrowana wersja wirtualnych pulpitów. Ta funkcja była stosowana w przeszłości w wielu wersjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić. Teraz możesz łatwo tworzyć różne obszary robocze na swoim komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań. Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne komputery, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz poradnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w przewodniku Windows 10.

  Inną główną aktualizacją do systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji domowej, jak i profesjonalnej, są aplikacje uniwersalne. Pomysł ten jest prosty, w którym każda aplikacja uniwersalna, którą kupisz ze sklepu Windows Store, będzie działała na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze, tablecie, telefonie czy nawet na Xbox One. Możesz przeczytać naszą Jak korzystać z Universal App w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak te nowe aplikacje naprawdę działają.

  Wygraj 10 w domu Wygraj 10 Pro
  Utwórz domenę (sieć pracowniczą) i dołącz do niej Nie tak
  BitLocker Nie tak
  Zarządzanie polityką grupy Nie tak
  Zdalny ekran Nie tak
  Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
  Przydzielony dostęp Nie tak
  Tryb Enterprise Internet Explorer Nie tak
  Windows Store dla Firm Nie tak
  Zaufany rozruch Nie tak
  Windows Update dla Firm Nie tak
  Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TB

  Często Zadawane Pytania:

  Dotyczące produktu

  P: Co otrzymam?

  Odp .: Trzy elementy - klucz licencji produktu Windows 10 Pro na 1 komputer, przewodnik pomocniczy dotyczący instalacji, aktualizacji i aktywacji oraz oficjalne łącza do pobrania narzędzia do tworzenia multimediów systemu Windows 10 w kilku językach.

  P: Do czego jest odpowiednia licencja?

  Odp .: Odpowiedni do zastosowań biznesowych i domowych - Klucz detaliczny Microsoft Windows 10 Pro to stała i zbywalna licencja, z której można korzystać na dowolnym komputerze i nigdy nie wygasa.

  P: Czy licencja obsługuje wiele języków?

  Odp .: Tak - klucz licencyjny jest dostępny na całym świecie w wielu językach.

  P: Czy licencja jest oryginalna, a nie OEM?

  Odp .: Tak - wszystkie klucze zostały potwierdzone prawnie w sprzedaży detalicznej, ważne do aktywacji i zgody na odsprzedaż przez firmę Microsoft - CRN: 1360143872 i 1384861309.

  P: Co się stanie, jeśli moja licencja nie zadziała?

  Odp .: Sprzedawca chętnie udzieli pomocy. Jeśli nie zostanie poprawiony, nastąpi wymiana lub pełny zwrot pieniędzy. Klient ma maksymalnie 60 dni na zgłoszenie klucza licencyjnego jako nie działającego lub nie. Zobacz Aftercare.

  Dotyczące transakcji

  P: Kiedy mogę otrzymać klucz?

  O: Gwarantowana dostawa w tym samym dniu - Kupujący ma prawo otrzymać klucz licencyjny w ciągu tego samego dnia płatności. Ze względów bezpieczeństwa metoda dostawy zostanie wykonana ręcznie, więc czas wysyłki będzie różny. Niektórzy kupujący mogą natychmiast otrzymać klucz licencyjny, podczas gdy inni otrzymają klucz licencyjny w kilka godzin później.

  P: Czy mogę zamówić dostarczenie klucza licencyjnego na mój adres e-mail?

  Odp .: Tak - kupujący może poprosić o przesłanie klucza licencyjnego na osobisty lub firmowy adres e-mail.

  P: Czy istnieje ograniczona ilość, którą mogę kupić?

  Odp .: Nie - klient może kupić tyle kluczy licencyjnych, ile jest dostępnych w magazynie.

  P: Jak bezpieczna jest transakcja?

  Odp .: Bardzo bezpieczne - w celu zwalczania wszelkich nieuczciwych zakupów, wydrukowany klucz i faktura mogą zostać wysłane wraz z referencją śledzenia do adresu rozliczeniowego kupującego, w przypadku jakichkolwiek sytuacji awaryjnych.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)