Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyMicrosoft Office 2016 Pro

Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive

Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive

  • Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive
  • Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive
  • Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive
 • Genuine Product Key Microsoft Office 2016 Pro Plus With 3.0 Usb Flash Drive

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: USA/Ireland/Singapore/Puerto Rico
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: No
  Model Number: office 2016 professional

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 10pcs
  Packaging Details: retail package
  Delivery Time: 1-3 days
  Payment Terms: Western Union, T/T, MoneyGram
  Supply Ability: 500000pcs / month
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Modelu: office 2016 pro retailbox Język: Angielski
  Gwarancja: Czas życia po aktywacji instalacja systemu: 3.0 USB
  Aktywacja: 3.0 aktywacja usb online

  Microsoft Office 2016 Pro Retailbox Office 2016 Pro Plus Key + 3.0 Usb Flash Drive

  Microsoft Office 2016 Professional Plus PRAWDZIWY KLUCZ PRODUKTU aktywowany za pomocą dysku flash USB 3.0

  Wymagania
  Wymagany procesor 1 gigahercowy (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub x64-bit z zestawem instrukcji SSE2
  Wymagany system operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
  Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (64-bitowe)
  Wymagane miejsce na dysku twardym 3,0 GB dostępne
  Wymagany wyświetlacz Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10 i rozdzielczości 1024 x 576

  Wymagany .

  Wersja NET

  3.5, 4.0 lub 4.5
  Wielodotykowy Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy z Windows 8
  Dodatkowe wymagania systemowe Niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego połączenia sprzętowego lub serwera.

  Uwaga: wymagania systemowe są zaokrąglane w górę do najbliższych 0,5 GB, aby zachować ostrożność. Na przykład, jeśli zmierzymy wymaganą przestrzeń dyskową aplikacji na 1,99 GB, zalecamy 2,5 GB miejsca na dysku. Nasze wymagania dotyczące systemu twardego dysku są celowo większe niż rzeczywiste wykorzystanie miejsca na dysku przez oprogramowanie.

  Procesor graficzny pomaga zwiększyć wydajność niektórych funkcji, takich jak rysowanie tabel w programie Excel 2013 lub przejścia, animacje i integracja wideo w programie PowerPoint 2013. Korzystanie z procesora graficznego w pakiecie Office 2013 wymaga procesora graficznego zgodnego z Microsoft DirectX 10, który ma 64 MB pamięci wideo. Te procesory były szeroko dostępne w 2007 roku. Większość dostępnych obecnie komputerów zawiera procesor graficzny, który spełnia lub przewyższa ten standard. Jeśli jednak Ty lub Twoi użytkownicy nie masz procesora graficznego, nadal możesz uruchomić pakiet Office 2016.


  cechy

  Słowo
  Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a funkcja Smart Lookup wyświetla istotne informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.

  Przewyższać
  Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiszowym. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

  Jedna uwaga
  To Twój własny cyfrowy notes, dzięki któremu możesz zapisywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.


  Grafika


  Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.

  Windows

  Nowe funkcje w wydaniu systemu Windows obejmują możliwość tworzenia, otwierania, edytowania i zapisywania plików w chmurze bezpośrednio z pulpitu, nowe narzędzie wyszukiwania dla poleceń dostępnych w programach Word, PowerPoint, Excel i Outlook o nazwie "Tell Me" i co -autoryzacja w czasie rzeczywistym z użytkownikami podłączonymi do Office Online.

  Inne mniejsze funkcje to Insights, funkcja obsługiwana przez Bing w celu dostarczania informacji kontekstowych z Internetu, nowe typy wykresów w programie Excel (takie jak treemap, wykres sunburst (znany również jako ring-ring), wykres kaskadowy, wykres słupkowy i histogram), oraz funkcja zapobiegania utracie danych w programach Word, Excel i PowerPoint.

  Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x 64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x 64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x 64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x 64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)