Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

Wygraj Microsoft Windows 10 Pro Software 64-bitowy hiszpański Latam 1pk Dsp Oei Dvd w wersji 1511

Wygraj Microsoft Windows 10 Pro Software 64-bitowy hiszpański Latam 1pk Dsp Oei Dvd w wersji 1511

  • Win Microsoft Windows 10 Pro Software 64bit Spanish Latam 1pk Dsp Oei Dvd Version 1511
  • Win Microsoft Windows 10 Pro Software 64bit Spanish Latam 1pk Dsp Oei Dvd Version 1511
 • Win Microsoft Windows 10 Pro Software 64bit Spanish Latam 1pk Dsp Oei Dvd Version 1511

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: Microsoft
  Numer modelu: Win10 pro

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 5szt
  Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 8000 sztuk / tydzień
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Język: hiszpański FQC: 08981
  Pakiet: Pakiet OEM Aktywacja: Tak
  Droga na statek: DHL / EMS Gwarancja: Aktywacja na całe życie
  Wydanie systemu operacyjnego: ZAWODOWIEC

  Wygraj oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro 64bit Spanish Latam 1pk Dsp Oei Dvd Version 1511

  wymagania systemowe

  Min. Miejsce na dysku twardym

  16 GIGA BAJTÓW

  Min. Szybkość procesora

  1 GHz

  Min. Baran

  2 GB

  Platforma

  Windows 10

  Marka

  Microsoft

  Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a ich dostępność może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1.
  Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji , odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10 . Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

  cechy produktu

  Po prostu działa

  System Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje świetne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie systemu i szybkie wznowienie. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.

  Multi-doing

  Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością błyskawicznego robienia czterech rzeczy na ekranie. Ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi przedmiotami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do uzyskania ekranie.

  Microsoft Edge
  Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

  Kontinuum

  Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza.

  Wyjątkowo twój

  Urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj urządzenie wita Cię po imieniu i wyświetla się w orientacji, wymachując logowaniem i uwalniając od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.

  Gry i konsola Xbox

  Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Skorzystaj z funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje największe ruchy bohaterów i błyskawicznie wysyłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

  Cortana

  Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Dowiadując się o tobie więcej z biegiem czasu, Cortana staje się coraz bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i zachowując zaufanie.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)