Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Sprzedawca
marki: MICROSOFT
Ilość pracowników: 90~100
Coroczne wyprzedaże: 500-600
Rok założenia: 2006
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Od 2006 roku Hanhai Industrial Co., Ltd angażuje się w dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań usługowych, aby pomóc naszym klientom w zarządzaniu i rozwijaniu ich działalności.Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w znalezieniu nowych sposobów na przedefiniowanie ich działalności poprzez dostarczanie najbardziej użytecznego rozwiązania po cenach hurtowych. .

 

Hanhai Industrial Co., Ltd , firma, której możesz obdarzyć wzajemnym zaufaniem.

W ostatnich latach nasza baza klientów dynamicznie się powiększała, a najcenniejszym skarbem jaki posiadamy jest zaufanie, jakim obdarzają nas zadowoleni klienci.ZHan Hai, otrzymujesz sprawdzone rozwiązania programowe od sprawdzonej firmy.Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Microsoft Value-Added Reseller, Microsoft Government & Education Reseller, Microsoft Academic Reseller oraz Microsoft OEM System Builder.Specjalizujemy się w trudnym do pozyskania lub wycofanym oprogramowaniu biznesowym.

   

Ufasz naszej firmie i cenie, dostarczamy, gwarantujemy!

Zachęcamy do porównywania cen, usług, a także produktów.Wszystkie przewożone przez nas przedmioty objęte są gwarancją 100% satysfakcji.Porozmawiaj z nami lub przejrzyj naszą listę produktów i zobacz, jak możemy zapewnić niezawodne oprogramowanie, które poprawi wydajność i rentowność Twojej firmy!

   

Last but not least, przed niską ceną stawiamy WZAJEMNE ZAUFANIE!

 

W ciągu ostatnich kilku lat nasi klienci szybko się rozrastali z całego świata, a naszym celem jest zaufanie i satysfakcja, jaką budujemy z naszymi klientami.Tutaj będziesz mile zaskoczony otrzymaniem certyfikowanego oprogramowania

Historia

Od 2006 roku Hanhai Industrial Co., Ltd angażuje się w dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań usługowych, aby pomóc naszym klientom w zarządzaniu i rozwijaniu ich działalności. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w znalezieniu nowych sposobów na przedefiniowanie ich działalności poprzez dostarczanie najbardziej użytecznego rozwiązania po cenach hurtowych. .

Usługa
Nasze zaangażowanie

HanHai oszczędza Ci na wiodącym oprogramowaniu marki. Pracujemy ciężko, zapewniając klientom najlepsze ceny i najlepszą obsługę szerokiej gamy rozwiązań programowych, począwszy od bezpieczeństwa sieci po domowe rozrywki.

Nasze usługi
HanHai uznane za nasze zaangażowanie w etyczne praktyki biznesowe i zachowania prowadzone przez BBB. Wszystkie nasze oprogramowanie i sprzęt są gwarantowane prawnie i legalnie. Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i doceniamy ich bieżące relacje z nami, zapewniając doskonałą obsługę klienta i odpowiedź. Bardzo doceniamy opinie naszych klientów i niezwłocznie kierujemy się do wszelkich kwestii dotyczących obsługi klienta.

Firma uczciwości

Pracujemy w uczciwości, nigdy nie oszukiwamy klientów. Nasi klienci są bogami, zawsze oferujemy im najlepszą obsługę.

Gwarancja

Nasze oprogramowanie jest oryginalnym kluczem, 100% aktywacją. Oferujemy gwarancję na całe życie.

Nasz zespół