• Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika
  • Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika
  • Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika
Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika

Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Skrzynka detaliczna
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 PCS na tydzień
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Wersja: Retail Pcak Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy
Aktywacja: Tak Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny
Język: Angielski (opcjonalnie) aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
High Light:

microsoft windows server 2012 r2 essentials

,

windows 2012 r2 oem

opis produktu

Witryna sprzedaży detalicznej systemu Windows Server 2012 dla systemu Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials, 64-bitowa

Jest to zupełnie nowy, fabrycznie zapakowany pakiet pakietu Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials w wersji 64-bitowej. Jest to pełna wersja detaliczna - NIE Akademicka, OEM, nie do sprzedaży, wersja próbna, promocja lub uaktualnienie. To jest dokładnie to, co można kupić w dużych sklepach detalicznych i sprzedawców online. SKU firmy Microsoft to G3S-00587.

Opis: Idealny serwer dla małych firm, program Windows Server 2012 R2 Essentials upraszcza integrację opcjonalnych aplikacji i usług opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office 365 i Windows Azure. Program Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i wydatki na IT.

Integruj usługi w chmurze
Po zintegrowaniu z pakietem Office 365 można utworzyć konta użytkowników raz w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a skojarzona skrzynka pocztowa jest tworzona automatycznie w tym samym czasie. Hasła użytkownika są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, aby użytkownicy zalogowali się w ten sam sposób, czy mają dostęp do zasobów lokalnych lub opartych na chmurze. Integracja z programem Windows Azure Backup uzupełnia kopie zapasowe serwera lokalnego dzięki usłudze opartej na chmurze, która przechowuje najważniejsze dane biznesowe w bardzo bezpiecznym, offsite centrum danych.

Chroń swoje dane
Kopie zapasowe serwera są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Można jeszcze skorzystać z opcjonalnych usług tworzenia kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak kopia zapasowa systemu Windows Azure, dla jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane do pracy codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak jak podczas zastępowania wadliwego dysku twardego lub uaktualnienia z starszego dysku twardego. Dane osobowe można łatwo chronić przy użyciu Historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, która może być centralnie skonfigurowana i zarządzana z serwera Essentials.

Wirtualizacja serwerów
Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz skupić się na jej działaniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą informatyczną. Essentials Windows Server 2012 R2 Essentials mogą pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i pieniądze spędzane w IT.

Zapewnia bezpieczny dostęp zdalny
Program Windows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji zdalnego dostępu, w tym zdalny dostęp do sieci (RWA), bardzo bezpieczny sposób, aby użytkownicy i administratorzy mogli korzystać z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla systemu Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i przyjazny dla użytkownika sposób na dostęp do plików i folderów, a także wykonywanie lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Najważniejsze informacje o serwerze 2012 r2 Witryna Retail Microsoft Windows Server 2012 w / 5 CALS użytkownika czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.