• Microsoft Windows Server Standard 2012 64Bit DVD Retailbox Wersja angielska Prawdziwy klucz
  • Microsoft Windows Server Standard 2012 64Bit DVD Retailbox Wersja angielska Prawdziwy klucz
Microsoft Windows Server Standard 2012 64Bit DVD Retailbox Wersja angielska Prawdziwy klucz

Microsoft Windows Server Standard 2012 64Bit DVD Retailbox Wersja angielska Prawdziwy klucz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Skrzynka detaliczna
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 PCS na tydzień
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Wersja: Retail Pcak Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy
Aktywacja: Tak Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny
Język: Angielski (opcjonalnie) aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
High Light:

microsoft windows server 2012 r2 essentials

,

windows 2012 r2 oem

opis produktu

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials, 64-bitowy, w pełni detaliczny Box Windows Server 2012 Retail Box

Opis:

Min. Dysk twardy: 32 GB
Minimalny rozmiar pamięci RAM: 512 MB
Urządzenia peryferyjne: rozdzielczość monitora 1024 x 768, DVD-ROM, połączenie internetowe, klawiatura, mysz lub zgodne urządzenie, monitor SVGA
Ilość licencji: 1 serwer (maksymalnie 2 CPU / 2 VOSE)
Lokalizacja: angielski
Linia produktów: Dostarczony system operacyjny Microsoft Windows
Typ: Microsoft Windows Server 2012 Standard
Media: 64-bitowa płyta DVD-ROM
Kategoria licencji: Licencja
Kompatybilność: PC
Marka: Microsoft
Model: Server 2012 Standard
Microsoft Edition: Standard
Rodzina Microsoft: MS Windows Server
Cena licencji: OEM
Szczegóły dotyczące licencjonowania: 64-bitowe
Platforma Windows UPC 885370627954
MPN P7305966
Ilość licencji 5 Cal / s
Kategoria licencjonowania Odbiorca-konsument

Jest to zupełnie nowy, fabrycznie zamknięty pakiet Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials w wersji 64-bitowej. Jest to pełna wersja detaliczna - NIE Academic, OEM, Not For Resale, Trial, promocyjne lub Upgrade. Jest to dokładnie to, co można kupić w dużych sklepach detalicznych i sprzedawcach internetowych. Microsoft SKU to G3S-00587.

Opis: Idealny serwer dla małych firm, Windows Server 2012 R2 Essentials upraszcza integrację opcjonalnych aplikacji i usług opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office 365 i Windows Azure. System Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze, które wydasz na IT.

Zintegruj usługi w chmurze
Po zintegrowaniu z usługą Office 365 można tworzyć konta użytkowników w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a skojarzona skrzynka pocztowa jest automatycznie tworzona w tym samym czasie. Hasła użytkowników są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, dzięki czemu użytkownicy mogą logować się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy uzyskują dostęp do zasobów lokalnych czy chmurowych. Integracja z programem Kopia zapasowa systemu Windows Azure uzupełnia lokalne kopie zapasowe serwerów za pomocą usługi opartej na chmurze, która przechowuje ważne dane biznesowe w wysoce bezpiecznym, zewnętrznym centrum danych.

Chroń swoje dane
Kopie zapasowe serwerów są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Możesz także skorzystać z opcjonalnych usług kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak Kopia zapasowa Windows Azure, w celu uzyskania jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane tak, aby działały codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak jak w przypadku wymiany uszkodzonego dysku twardego lub aktualizacji ze starszego dysku twardego. Dane osobowe można łatwo zabezpieczyć za pomocą historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, którą można centralnie konfigurować i zarządzać z serwera Essentials.

Wirtualizacja serwera
Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz się skupić na jej uruchomieniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą IT. System Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze wydawane na IT.

Zapewnij bezpieczny zdalny dostęp
System Windows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji dostępu zdalnego, w tym usługę Remote Web Access (RWA), bardzo bezpieczny sposób dla użytkowników i administratorów do korzystania z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i łatwy w obsłudze sposób na dostęp do plików i folderów, a także wykonywanie lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Microsoft Windows Server Standard 2012 64Bit DVD Retailbox Wersja angielska Prawdziwy klucz czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.