• Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM
  • Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM
  • Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM
Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM

Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: sever2012 r2 oem pack
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Zgodność: Komputer i laptop zainstalować: sever sofware
CALS: 2 Cals i 5 Cals Wersja: sever 2012 R2
Związane z: sever2012 standard / sever2012 datacenter Waga: 0,065 KG
High Light:

microsoft server 2012 r2 datacenter

,

windows 2012 r2 oem

opis produktu

Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM

Windows Server 2012 R2 Standard

Zupełnie nowy, niezapieczony pakiet OEM

Opakowanie zostało otwarte, ale klucz nie został użyty!

Aby zachować zgodność z wymaganiami Microsoft i serwisu eBay dotyczącymi sprzedaży oprogramowania OEM, zostanie przesłany z odpowiednim sprzętem, takim jak płyta główna lub dysk twardy itp. (Nietestowany).

Jest to nowy element zawierający COA, płytę instalacyjną DVD i dokumentację. Może być legalnie zainstalowany na dowolnej marce serwera. Należy pamiętać, że jest to licencja OEM, dotyczy tylko jednego serwera, a po jej aktywowaniu jest na zawsze zablokowana na tym serwerze.

Opis: Windows Server 2012 R2 Standard to elastyczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązanie serwerowe. Niezależnie od tego, czy Twoja firma to mała firma, czy duże przedsiębiorstwo, system Windows Server R2 2012 Standard może pomóc w optymalizacji chmury w Twojej firmie.

System Windows Server 2012 R2 Standard umożliwia łączenie rozwiązań lokalnych z chmurą bez konieczności przeprojektowywania infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacji. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i wielozadaniową infrastrukturę chmury, która pomaga użytkownikom połączyć się z innymi użytkownikami. W rezultacie IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą elastycznością i wydajnością, a pracownicy mobilni mają dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy z praktycznie dowolnego miejsca

Certyfikat autentyczności (COA) W CENIE.

Nie zapewniamy dogłębnej pomocy technicznej dla niezdolności kupującego lub braku doświadczenia i wiedzy do zainstalowania i / lub korzystania z zakupionego sprzętu

P: Co to jest oprogramowanie OEM?

Odp .: OEM oznacza "Producent oryginalnego sprzętu" Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budujących systemy dla komputerów "klonowanych" lub "bez nazwy" (dla użytkownika końcowego takiego jak Ty). dostarczana jest tylko z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub małą instrukcję uruchomienia. Samo oprogramowanie zawiera te same programy, co wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box, która zwykle zawiera małą drukowaną instrukcję i Oprócz tego, oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkownika posiadającego dogłębną wiedzę na temat instalacji systemu operacyjnego.Oprogramowanie OEM firmy Microsoft obejmuje certyfikat COA, który jest etykietą lub naklejką od producenta. oraz kod klucza do wpisania podczas instalacji oraz do aktywacji / rejestracji systemu w firmie Microsoft w celu uzyskania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 i tak dalej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Microsoft Windows Server 2012 standardowa skrzynka detaliczna DVD dla sever2012 r2 COA 2 CALS pakiet OEM czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.