• Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS
  • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS
  • Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS
Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS

Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: sever2012 r2 oem pack
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Aktywacja: komputer online Wsparcie: sever sofware
Wersja: sever 2012 R2 Pochodzenia, miejsca: Wykonane w USA
High Light:

microsoft server 2012 r2 datacenter

,

microsoft windows server 2012 r2 essentials

opis produktu

Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS

Windows Server 2012 Standard R2 64 BIT
Windows Server obsługuje wiele największych centrów danych na świecie, umożliwia małym firmom na całym świecie i dostarcza wartości organizacjom różnej wielkości. Opierając się na tym dziedzictwie, Windows Server 2012 na nowo definiuje kategorię, dostarczając setki nowych funkcji i udoskonaleń obejmujących wirtualizację, sieci, pamięć masową, doświadczenie użytkownika, przetwarzanie w chmurze, automatyzację i wiele innych.
Mówiąc najprościej, system Windows Server 2012 pomaga przekształcać operacje IT w celu obniżenia kosztów i zapewnienia zupełnie nowego poziomu wartości biznesowej.
Zarówno wersje Standard, jak i Datacentre zapewniają ten sam zestaw funkcji; jedyną rzeczą odróżniającą wydania jest liczba maszyn wirtualnych (VM).
Licencja edycji standardowej uprawnia do uruchomienia maksymalnie dwóch maszyn wirtualnych na maksymalnie dwóch procesorach (z zastrzeżeniem praw użytkowania maszyn wirtualnych określonych w dokumencie "Prawa do używania produktów"). Licencja edycji Datacentre upoważnia do uruchomienia nieograniczonej liczby maszyn wirtualnych na maksymalnie dwóch procesorach. Wszystkie funkcje dostępne w edycji Datacentre są również dostępne w edycji Standard, w tym funkcje wysokiej dostępności, takie jak klastrowanie w trybie failover. Jedyną różnicą między tymi dwiema edycjami będą prawa do wirtualizacji.

Zastrzeżenie: Umowa dystrybucyjna Microsoft dla producentów systemów stanowi, że pakiety oprogramowania dla producentów systemów nie są przeznaczone do dystrybucji dla użytkowników końcowych, chyba że końcowi użytkownicy działają jako twórcy systemu, montując własne komputery. "Konstruktor systemów" to każdy, kto montuje, ponownie składa lub instaluje oprogramowanie na nowym lub używanym systemie komputerowym.

Certyfikat autentyczności (COA) W CENIE.

Nie zapewniamy dogłębnej pomocy technicznej dla niezdolności kupującego lub braku doświadczenia i wiedzy do zainstalowania i / lub korzystania z zakupionego sprzętu

P: Co to jest oprogramowanie OEM?

Odp .: OEM oznacza "Producent oryginalnego sprzętu" Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budujących systemy dla komputerów "klonowanych" lub "bez nazwy" (dla użytkownika końcowego takiego jak Ty). dostarczana jest tylko z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub małą instrukcję uruchomienia. Samo oprogramowanie zawiera te same programy, co wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box, która zwykle zawiera małą drukowaną instrukcję i Oprócz tego, oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkownika posiadającego dogłębną wiedzę na temat instalacji systemu operacyjnego.Oprogramowanie OEM firmy Microsoft obejmuje certyfikat COA, który jest etykietą lub naklejką od producenta. oraz kod klucza do wpisania podczas instalacji oraz do aktywacji / rejestracji systemu w firmie Microsoft w celu uzyskania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 i tak dalej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Professional Windows Server 2012 Retail Box R2 standardowe DVD OEM PACK 5 CALS czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.