• Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version
  • Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version
Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version

Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: USA/Ireland/Singapore/Puerto Rico
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Model Number: office 2016 pro plus

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Packaging Details: Retaibox /OEM pack
Delivery Time: 1-2days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 50000000pcs/month
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Głoska bezdźwięczna: 3.0 USB Flash Język: Angielski opion
użytkownika: Tylko 1 komputer droga na statku: dhl lub ems
Czas na dostarczenie: 1-2 dni System operacyjny: Windows
opakowania: Retail box
High Light:

microsoft office 2016 professional plus

,

microsoft office professional plus 2016

opis produktu

Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version

Oryginalny pakiet Microsoft Office 2016 pro oraz pełna karta produktu detalicznego
Wymagania
Wymagany procesor 1 gigahercowy (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub x64-bit z zestawem instrukcji SSE2
Wymagany system operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (64-bitowe)
Wymagane miejsce na dysku twardym 3,0 GB dostępne
Wymagany wyświetlacz Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10 i rozdzielczości 1024 x 576
Wymagana wersja .NET 3.5, 4.0 lub 4.5
Wielodotykowy Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem współpracy z systemem Windows 8
Dodatkowe wymagania systemowe Niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego połączenia sprzętowego lub serwera.

Uwaga: wymagania systemowe są zaokrąglane w górę do najbliższych 0,5 GB, aby zachować ostrożność. Na przykład, jeśli zmierzymy wymaganą przestrzeń dyskową aplikacji na 1,99 GB, zalecamy 2,5 GB miejsca na dysku. Nasze wymagania dotyczące systemu twardego dysku są celowo większe niż rzeczywiste wykorzystanie miejsca na dysku przez oprogramowanie.

Procesor graficzny pomaga zwiększyć wydajność niektórych funkcji, takich jak rysowanie tabel w programie Excel 2013 lub przejścia, animacje i integracja wideo w programie PowerPoint 2013. Korzystanie z procesora graficznego w pakiecie Office 2013 wymaga procesora graficznego zgodnego z Microsoft DirectX 10, który ma 64 MB pamięci wideo. Te procesory były szeroko dostępne w 2007 roku. Większość dostępnych obecnie komputerów zawiera procesor graficzny, który spełnia lub przewyższa ten standard. Jeśli jednak Ty lub Twoi użytkownicy nie masz procesora graficznego, nadal możesz uruchomić pakiet Office 2013.

Zgodny z Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012. Nie działa w systemie Windows XP lub Vista.

Zwiększ możliwości swoich pracowników dzięki najnowszym narzędziom zwiększającym produktywność i możliwościom pracy z dowolnego miejsca.

Pakiet Office Professional Plus 2013 umożliwia lepszą współpracę, zapewniając większą kontrolę zgodności, nowe narzędzia do analizy i udostępniania danych oraz większe możliwości komunikacji. Ponadto pakiet obejmuje Access, Skype dla Firm i InfoPath

Office Professional 2016

Office Professional 2016 pomaga tworzyć, prezentować, komunikować i publikować profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na OneDrive i uzyskaj do niej dostęp z dowolnego miejsca.

Obejmuje:

1. W pełni zainstalowane wersje programów Outlook, Publisher, Access, Word, Excel, PowerPoint i OneNote na 1 komputer
2. Przechowuj pliki w chmurze za pomocą OneDrive

Wykonane do zrobienia

Pakiet Office 2016 jest w pełni załadowany za pomocą ulubionych aplikacji - Word, Excel, PowerPoint i OneNote. To wszystko, czego potrzebujesz, aby być wybrednym.

Do współpracy

Aplikacje w pakiecie Office 2016 są wyposażone w wbudowane narzędzia do współpracy, które ułatwiają współużytkowanie i współużytkowanie dokumentów w programach Word, PowerPoint i OneNote, aby zapewnić szybszą wydajność niż kiedykolwiek wcześniej.

Wykonane, aby się poruszać

Integracja w chmurze OneDrive oznacza, że ​​Twoje pliki mogą podróżować razem z Tobą, dzięki czemu możesz osiągnąć więcej w pracy lub w domu, lokalnie lub zdalnie, z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

Ikona Word-2 Słowo
Ikona programu Excel Przewyższać
Ikona PowerPoint PowerPoint
Ikona programu Outlook Perspektywy
Ikona OneNote Jedna uwaga
Ikona wydawcy Wydawca

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Original Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Product Key Card For 1 PC Full Version czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.