Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyWin Server 2008 R2 Enterprise

Microsoft P73-05966 system Windows Server 2012 r2 standardowy 64-bitowy

Microsoft P73-05966 system Windows Server 2012 r2 standardowy 64-bitowy

Microsoft P73-05966 microsoft windows server 2012 r2 standard 64-bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 30szt
Szczegóły pakowania: Skrzynka detaliczna
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 PCS na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Retail Pcak Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy
Aktywacja: Tak Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny
Język: Angielski (opcjonalnie) aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials, 64-bitowy, w pełni detaliczny Box Windows Server 2012 Retail Box

  • 100% autentyczne autentyczne
  • 20 licencji CAL użytkownika
  • Wersja detaliczna * nie zawiera pól multimedialnych
  • Nie Academic, upgrade, OEM ani wersja próbna
  • Zobacz listę powyżej wszystkiego, co otrzymasz.
Stan:
Otwórz pudełko, w doskonałym stanie.
Licencja jest dobra do aktywacji lub zwrot pieniędzy.
Kupuj z zaufaniem. Gwarantowana satysfakcja.

Jest to całkowicie nowy, fabrycznie zamknięty pakiet Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials w wersji 64-bitowej. Jest to pełna wersja detaliczna - NIE Academic, OEM, Not For Resale, Trial, promocyjne lub Upgrade. Jest to dokładnie to, co można kupić w dużych sklepach detalicznych i sprzedawcach internetowych. Microsoft SKU to G3S-00587.

Opis: Idealny serwer dla małych firm, Windows Server 2012 R2 Essentials upraszcza integrację opcjonalnych aplikacji i usług opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office 365 i Windows Azure. System Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze, które wydasz na IT.

Zintegruj usługi w chmurze
Po zintegrowaniu z usługą Office 365 można tworzyć konta użytkowników w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a skojarzona skrzynka pocztowa jest automatycznie tworzona w tym samym czasie. Hasła użytkowników są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, dzięki czemu użytkownicy mogą logować się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy uzyskują dostęp do zasobów lokalnych czy chmurowych. Integracja z programem Kopia zapasowa systemu Windows Azure uzupełnia lokalne kopie zapasowe serwerów za pomocą usługi opartej na chmurze, która przechowuje ważne dane biznesowe w wysoce bezpiecznym, zewnętrznym centrum danych.

Chroń swoje dane
Kopie zapasowe serwerów są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Możesz także skorzystać z opcjonalnych usług kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak Kopia zapasowa Windows Azure, w celu uzyskania jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane tak, aby działały codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak jak w przypadku wymiany uszkodzonego dysku twardego lub aktualizacji ze starszego dysku twardego. Dane osobowe można łatwo zabezpieczyć za pomocą historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, którą można centralnie konfigurować i zarządzać z serwera Essentials.

Wirtualizacja serwera
Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz się skupić na jej uruchomieniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą IT. System Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze wydawane na IT.

Zapewnij bezpieczny zdalny dostęp
System Windows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji zdalnego dostępu, w tym usługę Remote Web Access (RWA), czyli wysoce bezpieczny sposób, aby użytkownicy i administratorzy mogli korzystać z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i łatwy w obsłudze sposób uzyskiwania dostępu do plików i folderów, a także wykonywania lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.

Szczegóły kontaktu
Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)