Hang Mei International Technology Co., Ltd

------ >>> Twój profesjonalny dostawca oprogramowania

Dom ProduktyOprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro

3.0 klucz USB OEM systemu Microsoft Windows 10 Pro OEM klucz 64 bitowy dodatek SP1 pełnej wersji aktywacji guaranee

3.0 klucz USB OEM systemu Microsoft Windows 10 Pro OEM klucz 64 bitowy dodatek SP1 pełnej wersji aktywacji guaranee

  • 3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Software OEM key 64 Bit SP1 Full Version activation guaranee
  • 3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Software OEM key 64 Bit SP1 Full Version activation guaranee
  • 3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Software OEM key 64 Bit SP1 Full Version activation guaranee
  • 3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Software OEM key 64 Bit SP1 Full Version activation guaranee
 • 3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Software OEM key 64 Bit SP1 Full Version activation guaranee

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico
  Nazwa handlowa: Microsoft
  Orzecznictwo: Microsoft
  Numer modelu: Nowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Cena: Contact us
  Szczegóły pakowania: Skrzynia / OEM
  Czas dostawy: 1-2 dni
  Zasady płatności: T / T, Western Union, Money Gram
  Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Aktywacja: Tak Gwarancja: Okres istnienia
  Brand name: Windows 10 professional Status: NA MAGAZYNIE
  medie: USB

  3.0 USB Microsoft Windows 10 Pro Oprogramowanie klucz OEM Aktywacja 64-bitowa SP1 pełna wersja guaranee

  Nowe funkcje

  System Windows 10 harmonizuje wrażenia użytkownika i funkcjonalność różnych klas urządzeń oraz usuwa niedociągnięcia w interfejsie użytkownika wprowadzonym w systemie Windows 8. Windows 10 Mobile, następca systemu Windows Phone 8.1, udostępnia niektóre elementy interfejsu użytkownika i aplikacje wraz z odpowiednikiem komputera. .

  Ekosystem aplikacji Runtime dla systemu Windows został zmieniony na platformę Universal Windows Platform (UWP). Te uniwersalne aplikacje można uruchamiać na wielu platformach i klasach urządzeń, w tym na smartfonach, tabletach, konsolach Xbox One i innych zgodnych urządzeniach z systemem Windows 10. Aplikacje Windows dzielą się kodem na różne platformy, mają responsywne projekty, które dostosowują się do potrzeb urządzenia i dostępnych danych wejściowych, mogą synchronizować dane między urządzeniami z systemem Windows 10 (w tym powiadomienia, dane uwierzytelniające i zezwalanie na wieloplatformowe gry wieloosobowe w grach) i są rozpowszechniane za pośrednictwem zunifikowany Sklep Windows. Programiści mogą zezwolić na "cross-buy", gdzie zakupione licencje na aplikację mają zastosowanie do wszystkich zgodnych urządzeń użytkownika, a nie tylko do tych, które kupili (np. Użytkownik kupujący aplikację na komputerze jest również uprawniony do korzystania z wersji na smartfona pod adresem bez dodatkowych kosztów).

  W systemie Windows 10 Sklep Windows służy jako zunifikowana witryna sklepowa dla aplikacji, muzyki Groove (dawniej Xbox Music) oraz filmów i telewizji (wcześniej Xbox Video). System Windows 10 umożliwia także spakowanie aplikacji internetowych i oprogramowania komputerowego (przy użyciu Win32 lub .NET Framework) do dystrybucji w Sklepie Windows. Oprogramowanie pulpitu dystrybuowane przez Windows Store jest pakowane przy użyciu systemu App-V, aby umożliwić korzystanie z piaskownicy.


  s

  Microsoft Edge
  Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

  Kontinuum
  Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza.

  2 W wyjątkowy sposób Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i wyświetla się w orientacji, machając cię logowaniem i uwalniając od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.

  Gry i konsola Xbox
  Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Skorzystaj z funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje największe ruchy bohaterów i błyskawicznie wysyłać je do znajomych, bez opuszczania gry.4
  Cortana
  Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Dowiadując się o tobie więcej z biegiem czasu, Cortana

  Uwaga :

  Informacje o systemie Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 Professional Key klucza produktu OEM
  Całkowicie oryginalny klucz OEM, NIE klucz MSDN
  Aktywuj i aktualizuj w 100% przez Internet dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.
  Brak ograniczeń językowych.

  Szczegóły kontaktu
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)