• Microsoft Windows 8 Pro Pack 32 bitowe / 64-bitowe DVD windows8 CoA Free Upgrade windows 8.1
  • Microsoft Windows 8 Pro Pack 32 bitowe / 64-bitowe DVD windows8 CoA Free Upgrade windows 8.1
Microsoft Windows 8 Pro Pack 32 bitowe / 64-bitowe DVD windows8 CoA Free Upgrade windows 8.1

Microsoft Windows 8 Pro Pack 32 bitowe / 64-bitowe DVD windows8 CoA Free Upgrade windows 8.1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000pcs tygodniowo
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Głoska bezdźwięczna: 32 / 64bit Aktywacja: Tak
Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny Język: Angielski (opcjonalnie)
aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny) Warunek: Nowy
High Light:

Windows microsoft 8.1 64-bit dvd

,

oprogramowanie operacyjne Windows 8.1

opis produktu

Microsoft Windows 8 Pro - Upgrade 3UR-00001 w opakowaniu detalicznym Microsoft Windows 8.1 Pro Pack

Pełna wersja systemu Microsoft Windows 8 Pro . Każdą kopię można zainstalować na jednym komputerze. Każda kopia zawiera zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe dyski instalacyjne DVD oraz klucz instalacyjny produktu.

Ten produkt może być użyty do zainstalowania systemu Windows 8.1 Pro dla czystej instalacji lub samego dysku twardego lub używany jako uaktualnienie systemu Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Wszystko, co musisz zrobić, to uaktualnić Windows 8 Pro do Windows 8.1 Pro za darmo. Prześlemy Ci instrukcje dotyczące nowego, samodzielnego napędu / czystej instalacji. Należy pamiętać, że jeśli planowane jest zainstalowanie tego oprogramowania na czystym dysku, należy go uaktualnić do systemu Windows 8.1. Nie zwracamy kosztów za otwarte oprogramowanie. Tak więc, jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu.

Dodatkowe informacje na temat Microsoft Windows 8 Pro:

Descriptiopn:

Wykorzystaj to, co najlepsze w swojej stacji roboczej, instalując oprogramowanie Microsoft Windows 8 Pro, które oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs i niesamowitą wydajność. Uzyskaj szybki dostęp do swoich ulubionych programów, ponieważ ten system operacyjny Microsoft Windows personalizuje ekran startowy w celu dostarczania informacji za pomocą kafelków na żywo i powiadomień. Ponadto, dzięki szybkiemu i płynnemu interfejsowi, ten system operacyjny Windows (licencja i multimedia) pomaga zintegrować dowolne urządzenie wejściowe w celu szybkiej i precyzyjnej nawigacji. Dzięki możliwościom wielozadaniowości ten system operacyjny Microsoft Windows umożliwia pracę z dwoma lub więcej aplikacjami naraz. Ponieważ uaktualnienie systemu operacyjnego Windows ułatwia połączenie w chmurze, możesz przechowywać zdjęcia, filmy wideo i inne dane w tym systemie operacyjnym Microsoft Windows i uzyskiwać do nich dostęp w dowolnym momencie. Przeglądaj wiele aplikacji w wielu kategoriach, ponieważ oprogramowanie Microsoft Windows 8 Pro zapewnia łatwy dostęp do Sklepu Windows. Co więcej, ponieważ jest to energooszczędne, ten system operacyjny Microsoft Windows działa doskonale nawet na procesorach o małej mocy.

Wszelkie zainteresowania, pls skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Microsoft Windows 8 Pro Pack 32 bitowe / 64-bitowe DVD windows8 CoA Free Upgrade windows 8.1 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.