• Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej
  • Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej
  • Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej
Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej

Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Purto Rico / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ORIGINAL MICROSOFT
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000pcs tygodniowo
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Wersja: Tylko naklejka Głoska bezdźwięczna: 32 / 64bit
Aktywacja: Tak Gwarancja: LIFE Czas na element aktywacyjny
Język: Angielski (opcjonalnie) aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
Modelu: Windows 8.1 pro Warunek: Nowy
High Light:

Windows 8.1 pro 64-bitowa pełna wersja

,

oprogramowanie operacyjne Windows 8.1

opis produktu

Microsoft Windows 8.1 Pro Pack microsoft wygrał 8pro pełną wersję 64/32 fabrycznie zamkniętą fabrykę

Nigdy nie używany !

Pełna wersja Microsoft Windows 8 Pro . Każda kopia może być zainstalowana w jednej maszynie. Każda kopia zawiera zarówno DVD instalacyjne 32-bitowe, jak i 64-bitowe oraz klucz instalacyjny produktu.

Ten produkt może być używany do instalowania systemu Windows 8.1 Pro w celu instalacji czystego dysku lub samego dysku lub do uaktualnienia z systemu Windows Vista, Windows 7 i Windows 8. Wystarczy tylko uaktualnić system Windows 8 Pro do systemu Windows 8.1 Pro za darmo. Wyślemy instrukcje dotyczące nowego, czystego dysku / czystej instalacji. Należy pamiętać, że jeśli planujesz zainstalować na czystym dysku przez to oprogramowanie, musisz go uaktualnić do systemu Windows 8.1. Nie zwrot kosztów za otwarte oprogramowanie. Więc jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przed zakupem.

Microsoft Windows 8 Pro:

Opis:

Wykorzystaj wszystko, co najlepsze ze swojej stacji roboczej, instalując oprogramowanie Microsoft Windows 8 Pro, które oferuje interfejs użytkownika i niesamowitą wydajność. Uzyskaj szybki dostęp do swoich ulubionych programów, ponieważ ten system Microsoft Windows zindywidualizuje ekran startowy w celu dostarczania informacji za pośrednictwem płytek i powiadomień na żywo. Ponadto, dzięki interfejsowi szybkiemu i płynnemu, ten system operacyjny Windows (licencja i nośnik) pomaga zintegrować każde urządzenie wejściowe w celu szybkiej i precyzyjnej nawigacji. Dzięki wielozadaniowościom tym systemem operacyjnym Microsoft Windows można pracować na dwóch lub więcej aplikacjach jednocześnie. W związku z tym, że uaktualnienie systemu operacyjnego Windows obsługuje połączenie w chmurze, możesz przechowywać zdjęcia, filmy i inne informacje na tym systemie operacyjnym Microsoft Windows i uzyskać dostęp do nich w dowolnym momencie. Przeglądaj kilka aplikacji w wielu kategoriach, ponieważ oprogramowanie Microsoft Windows 8 Pro umożliwia łatwy dostęp do sklepu Windows Store. Co więcej, ponieważ jest to energooszczędne, ten system operacyjny Microsoft Windows działa idealnie nawet na małych procesorach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Microsoft Windows 8,1 Pro Pack Microsoft wygrywa 8pro w wersji 64-bitowej / 32-bitowej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.