• Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb
 • Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb
Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb

Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: USA/Ireland/Singapore/Puerto Rico
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Model Number: office 2016 pro plus

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Packaging Details: Retaibox /OEM pack
Delivery Time: 1-2days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 50000000pcs/month
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Format: 3.0 USB Flash Funkcja: 1key + 1 usb
użytkownika: Tylko 1 komputer droga na statku: dhl lub ems
Czas na dostarczenie: 1-2 dni Kraj / region produkcji: wykonane w Irlandii
opakowania: Retail box
High Light:

microsoft office 2016 pro plus

,

microsoft office professional plus 2016

opis produktu

Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb

Office 2016 Pro Plus na 1 Windows / PC 3.0usb z aktywacją Genuine Key Online

Microsoft Word Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowy panel Insights wyświetla istotne informacje kontekstowe z sieci bezpośrednio w programie Word.

Microsoft Outlook

Łatwo zarządzaj swoją pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa Push e-mail zapewnia aktualność skrzynce odbiorczej, wiadomości związane z grupami dyskusyjnymi i kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.
Microsoft PowerPoint Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze z gwintami i slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.
Microsoft Excel Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiszowym. Wykorzystaj funkcje, takie jak Pakiet narzędzi analitycznych, fragmentatory, Konstruktor formuł i Autouzupełnianie, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na analizie.
Microsoft OneNote To Twój własny cyfrowy notes, dzięki któremu możesz zapisywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.
Microsoft Access Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek. Dostęp jest dostępny tylko na PC.
Microsoft Publisher Łatwe tworzenie, personalizacja i udostępnianie szerokiej gamy profesjonalnych publikacji. Zamieniaj zdjęcia za pomocą przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów online. Wykorzystaj efekty specjalne, aby wyróżnić swoje publikacje. Wydawca jest dostępny tylko na PC.

Nowe możliwości poczty elektronicznej i zgodności

 • Uzyskaj dostęp i edytuj wiadomości e-mail związane z projektem przechowywane w Exchange i dokumenty przechowywane w SharePoint bezpośrednio z programu Outlook za pomocą skrzynek pocztowych witryny.
 • Unikaj omyłkowego wysyłania wiadomości e-mail z poufnymi informacjami do nieautoryzowanych odbiorców za pomocą porad dotyczących zasad programu Outlook i zapobiegania utracie danych w programie Exchange.
 • Dział IT może włączyć lub wyłączyć nagrywanie spotkań Skype dla firm za pośrednictwem zasad grupy i archiwizować nagrane spotkania, w tym rozmowy IM, z SharePoint.
 • Skanuj arkusze kalkulacyjne pod kątem błędów, ukrytych informacji, niedziałających linków i niespójności, korzystając z funkcji Zapytanie w Excelu. Zobacz dziennik zmian zmian w arkuszach kalkulacyjnych za pomocą porównania arkusza kalkulacyjnego.


Nowe możliwości eksploracji i wizualizacji danych

 • Usprawnij integrację i manipulowanie dużymi wolumenami danych z różnych źródeł i przeprowadzaj szybką analizę informacji za pomocą narzędzia Power Pivot natywnego w programie Excel.
 • Przeglądaj różne cięcia i widoki danych za pomocą kliknięcia w tabeli przestawnej lub wykresie przestawnym, aby odkryć nowe dane ukryte w danych.
 • Skompiluj dane, wykresy i wykresy w jednym Power View, aby ożywić swoje dane dzięki interaktywnej wizualizacji i prezentacji dla wszystkich użytkowników.

Nowe możliwości komunikowania się

 • Oglądaj wideo wielu uczestników jednocześnie podczas spotkania Skype dla firm.
 • Połącz się z większą liczbą punktów końcowych za pomocą wideo H.264 opartego na standardach.
 • Skorzystaj z usprawnionego korzystania z notatek w OneNote.
 • Nagrywaj spotkania w formacie opartym na standardach, aby ułatwić późniejsze odtwarzanie

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Genuine Key Microsoft Office 2016 Pro Plus For 1 Windows / PC 3.0usb czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.